Gamer™ Real Life Is Just A Hobby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamer™ Real Life Is Just A Hobby


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Lan Party u Iloku

Go down 
+2
Krlja
l1bek
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mark3c
Admin
Mark3c


Broj postova : 543
Age : 31
Location : Ilok
Registration date : 24.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 21:48

Mislis da mi prodajemo cugu ili?
Na neki nacin se slazem s tobom s tim da je mal glupo samo mi muski,ali mi je isto jadno da dodju neki drugi koji nisu dali ni kune za to...
[Vrh] Go down
https://gameriilok.forummotion.com/
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:00

upravo tako.. slazem se s markecom... mislim mogu doc drugi.. al iz nase ekipe.. a ne ostali.. s kojim se ni ne druzimo.. ili sl
[Vrh] Go down
hrvoje1804
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 5
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:16

pa onda najbolje da djelimo pozivnice u obliku privatnih poruka na fejsu ili pravit prave pozivnice il sta vec.. slozimo popis nasih koje svi znamo i posaljemo pozivnice Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:20

hrvoje1804 je napisao/la:
pa onda najbolje da djelimo pozivnice u obliku privatnih poruka na fejsu ili pravit prave pozivnice il sta vec.. slozimo popis nasih koje svi znamo i posaljemo pozivnice Very Happy
ja mislim da nema svrhe ako ce nam tamo dolaziti neki pijani,uglupi i ne zainteresirani ljudi... koji neznaju sta je L od lana a kamoli da bi dosli tamo i radili nerede i boga ti pitaj sta.
[Vrh] Go down
hrvoje1804
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 5
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:22

pa bas zato bi zvali samo odabrane,napravio bi se popis
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:23

pa to ja vam pokusavam objasnit... znaci mi svi koji gejmamo cemo pit.. al npr. ja dodjem i marko marko ne dodje... pa nek dodje i on pit.. ili marko dodje.. a matej ne dodje s kompom.. pa nek dodje i on pit.. znaci pit mogu doc nama poznat... ostali nemaju stra trazit gore..
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:24

hrvoje1804 je napisao/la:
pa bas zato bi zvali samo odabrane,napravio bi se popis

popis ce se i napravit al tko ce SIGURNO doc.. a ne da kaze da kaze dolazim 100% pa zasere...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:31

l1bek je napisao/la:
hrvoje1804 je napisao/la:
pa bas zato bi zvali samo odabrane,napravio bi se popis

popis ce se i napravit al tko ce SIGURNO doc.. a ne da kaze da kaze dolazim 100% pa zasere...
moze onda tako..ja mogu pitat par ovih mojih,i od njih svi i piju i igraju PCjeve Smile

tak da necemo nista s tim fulat,imate pravo..nek svaka osoba koja ce kompletno ucestvovat u lanu,daklem dat pare i donjet kantu,ima pravo pozvati svojih 3,4 frenda koji ce doc i gledat,pit,zabavit se i ne radit sranja
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 22:36

bravo matej.... cak sam ja mislio te frendove da ne pustamo unutra gdje su racunala... samo smiju doc vani dok je partijana.... Wink
[Vrh] Go down
Mark3c
Admin
Mark3c


Broj postova : 543
Age : 31
Location : Ilok
Registration date : 24.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 23:25

Da...i to je pametno,al ponovo spadamo na gay party xD treba neke cure zvat
[Vrh] Go down
https://gameriilok.forummotion.com/
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 13 svi 2009 - 23:30

mozete pozvat svoje cure... Wink
[Vrh] Go down
Mark3c
Admin
Mark3c


Broj postova : 543
Age : 31
Location : Ilok
Registration date : 24.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptyčet 14 svi 2009 - 8:27

Da,doc ce kurac na techno party...
Meni je techno party super,ali kolko ja poznam ostale... nebi bas reko
[Vrh] Go down
https://gameriilok.forummotion.com/
aceR
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 6
Age : 30
Location : Ilok
Registration date : 14.05.2009

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptyčet 14 svi 2009 - 22:09

Aj super da i u Iloku bude neki lan...da se nemora ic u zg ili sta ja znam...meni je svaka lokacija dorra sam da se igra Very Happy
heh..
[Vrh] Go down
http://www.hakze-clan.com
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 14:55

eo malo novih informacija.. lan se pojera na 26. 27. i 28.06. najverovatnije u dvorani srednje skole ilok
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 15:03

l1bek je napisao/la:
eo malo novih informacija.. lan se pojera na 26. 27. i 28.06. najverovatnije u dvorani srednje skole ilok
Like this Smile
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 21:12

jos malo novosti...

zvali smo u zg vemil.. link.. konikum.. sve vodece firme.. svi su nas odjebali... tako da cemo svicheve i nagrade kupit novcem od ulaznica..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 20 svi 2009 - 23:17

jebote pa kako to ??
sta nema niko iz poglavarstva,opeke,komunalija,nekih trgovina itd itd da bi sponzoriro ??
pa i njima bi to dobro doslo,naprimjer,nek nam sponzor bude Mato,nek da malo para a za LAN cemo od njega uzimat hranu,sokove itd..tak da oboje imamo koristi,i jos cemo ga reklamirat..daj trebamo nesto smislit,ovako ce bit za qrac!
[Vrh] Go down
Mark3c
Admin
Mark3c


Broj postova : 543
Age : 31
Location : Ilok
Registration date : 24.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 0:11

Sponzor LAN-a: Maaaaaato Very Happy

al ne fkt treba nes smislit
bas smo ja i l jedan bek pricali,mogli bi nam sam posudit te stvari sto nam trebaju za lan na tri dana i to je to...
[Vrh] Go down
https://gameriilok.forummotion.com/
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 10:20

nemate vi brige..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptyčet 21 svi 2009 - 15:56

Mark3c je napisao/la:
Sponzor LAN-a: Maaaaaato Very Happy

al ne fkt treba nes smislit
bas smo ja i l jedan bek pricali,mogli bi nam sam posudit te stvari sto nam trebaju za lan na tri dana i to je to...
PRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMJER ?
[Vrh] Go down
sTIPA
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 9
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Emptysri 27 svi 2009 - 20:36

Evo samo kratka obavjest: Znaci poslije izbora, cu otici kod Prskala i rijesiti dvoranu, u slucaju pobjede njega za dogradonačelnika, i ja tj mi kao predsjednik mladeži HSP-a ću sponzorirati s opremom potrebnom za lan. =) Vas zadatak je jedino angazirati se u nedjelju 31 na dan izbora za glasanje (broj 2, janić/prskalo) i imate moju riječ da će to biti ostvareno =) pozdrav
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lan Party u Iloku - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Lan Party u Iloku
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lan PARTY DoT-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Gamer™ Real Life Is Just A Hobby :: Lan Party-
Forum(o)Bir: