Gamer™ Real Life Is Just A Hobby
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gamer™ Real Life Is Just A Hobby


 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Lan Party u Iloku

Go down 
+2
Krlja
l1bek
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 10:26

pa ovako ljudi moji.. Nakon mnogo godina trebao bih se odrzati cuveni lan party. Datum odrzavanja bi trebao biti 19. 20. i 21.06.2009 godine vjerovatno u Slovackom Domu.

Upad za ta tri dana trebao bih stajati oko 100kn da bi se pokrila struja i prostor.

19.06.2009. Petak od ujutro dolazak.. skupljanje.. onda samo gejm, gejm, gejm, gejm... pa do navece. U nocnim satima Techno party i tako da ujutro..
20.06.2009. dan slican petku.. gejm i navece opet pijanka i tecnho party
21.06.2009. Nedjelja turnir.. dodijela nagrada i to je to...Wink


za vise informacije citajte ovdje.. ovo je sad sve od oka...

hvala
[Vrh] Go down
Krlja
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 26
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 15:42

Koliko na koliko bi se igralo?Koliko bi timova bilo?I upad je 100 kn za cijeli team?
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 15:47

ovako... petak i subotu bi se igralo kako hoces.. s kim hoces.. i koliko na koliko hoces...
timova.. u lan party dolazi svi i svakakvi... Very Happy nema timova... svako igra za sebe.. ili... igras u timu.. tj kakav je server... neznam kako da ti objasnim posto vidim da nikad nisi bio na lan partiju.... a zadnji dan tj. u nedjelju kad su dodjele nagrada.. igra se 1vs1
upad.. upad je 100kn pojedinacno ne za cijeli tim..
[Vrh] Go down
Mark3c
Admin
Mark3c


Broj postova : 543
Age : 31
Location : Ilok
Registration date : 24.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 15:52

Da... u petak i subotu ti je ajmo rec zajebancija,igras s kim oces,uvjezbavas se za nedjelju,pijes,pusis i sta ja znam. I u nedjelju se onda igra jedan na jedan za nagradu Very Happy
[Vrh] Go down
https://gameriilok.forummotion.com/
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 15:53

eto markec ti je to ukratko fino objasnio... Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 16:15

al ce bit jebada..
ma nema problema dam stotku cim bude sigurno da ce LAN biti organiziran,i naravno donosim svoju kantu i periferiju Smile
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 16:17

ulaz se naplacuje 19.06. kad unasas kantu u prostor...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 16:22

okej,imam ja i sad pare..al doro neka saceka malo,jos si kupim tastaturu dotada i odlicno.
a di bi to bilo i ko bi sve mogo uci?
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 16:29

ulaze svi koji plate 100kn ulaz.... I NIKOG DRUGOG SE NE PUSTA UNUTRA
a to bi bilo.. slovacki dom ili mozda dvorana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 16:51

bolje dvorana ak se mene pita,samo ovisi kolko ce para trazit i dali ce dat..
a Iteksova sala ne dolazi u obzir ili ?
btw ja nisam "za" da bude u slovackom ^^
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 18:15

gledaj... dvorana je odlicno mijesto.... ali sta ako neko nesto prolije.. sjebe... tko ce odgovoarat za to jel je to sve novo

slovacki dom- imamo vec i klupe i stolice.. samo donesemo racunala bla bla...

iteksova hala ne dolazi u obzir.. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 18:19

sta fali iteksovoj hali Very Happy

bas mi se cini simpaticnim mjestom za gejming
btw pa stavit cemo vec nesto preko parketa u dvorani Very Happy
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 18:29

u iteksovoj hali nevalja struja... stalno osiguraci iskacu.. neznam jesi ti bio na proslom lanu..
[Vrh] Go down
sTIPA
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 9
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 18:52

Evo rego sam se.... Pa i ja nisam za slovacki, radje u dvorani. pa stavit ce se onaj tepih na pod kao na sajmu sad, il nesto cemo smislit. A uostalom nismo djeca od 5god da cemo sjebat nesto!
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 19:00

pazi.. kontali smo si mi za dvoranu.. al je preskupa.. pitat ce mo gradonacelnika jel bi on mogo nesto sredit....
[Vrh] Go down
sTIPA
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 9
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 19:14

Sad su izbori gotovi, pa cu vidit ja za dvoranu kad zavrse i kad se dogovorimo sve detaljno. Javim tebi!
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 19:41

al gledaj sad ovako.... dvorana je odlicna za gejmanje i to sve stoji... al navece kad bude techno party bit cemo vani necemo unutra biti.. a natstrešnica ima u slovackom domu.. i nece nam smetat ak bude bilo kise.. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 19:56

l1bek je napisao/la:
al gledaj sad ovako.... dvorana je odlicna za gejmanje i to sve stoji... al navece kad bude techno party bit cemo vani necemo unutra biti.. a natstrešnica ima u slovackom domu.. i nece nam smetat ak bude bilo kise.. Wink
u svakom slucaju ak bude neki party i ak bude kise neces vani bit na kisi i kisnut,neg se uvuc unutra u toplo,izracit fino da ti bude ko vani,uzet pivce i pit..neces vani na kisi ko zadnja budala drhtit i gledat kako kisa pada,i to sve uz slabiji zvuk glazbe..bolje cujes kad si unutra ,te je i sa samim time bolja i atmosfera..
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 20:02

ne.. unutra s cugom.. da zdere netko.. nema boga... zato je slovacki dom savrsen.. ima sve.. jedino sto je slovacki dom.. al nije nam problem izdrzat 3 dana
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 20:10

l1bek je napisao/la:
ne.. unutra s cugom.. da zdere netko.. nema boga... zato je slovacki dom savrsen.. ima sve.. jedino sto je slovacki dom.. al nije nam problem izdrzat 3 dana
haha.pa ak ce se vani pit i ak se nece smijet unosit unutra jebes dvoranu..
idemo onda u slovacki !! Very Happy
makar mislim da bi puuno bolje bilo u dvorani ak se sredi to za cugu,jos dodajmo tome da nece biti nikakve guzve na vecejima,moc ces srat di os,imas oko 20-ak skoljki..
cak cu si mozda ponjet i shampon da se otusiram ...
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 20:24

ja mislim da bi slovacki dom bio idealan bas zbog techno party-a Wink

Mislim da ce Nikola Papak bit najsretniji.. Very Happy
[Vrh] Go down
hrvoje1804
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 5
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 21:12

l1bek je napisao/la:
ja mislim da bi slovacki dom bio idealan bas zbog techno party-a Wink

Mislim da ce Nikola Papak bit najsretniji.. Very Happy


1 na tehno partyu bi bili samo gejmeri koji su platili il bi i bio dopusten ulaz drugima?

2 kako mos imat 1355 postova kad cjeli forum ima 50-ak lol! lol! lol! scratch
[Vrh] Go down
l1bek
Admin
l1bek


Broj postova : 1382
Age : 33
Location : Croatia/ilok
Registration date : 23.02.2008

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 21:20

1. na tecno party samo gejmeri.. nitko vise... znaci samo gejmeri koji su platili ulaz i naravno cuga ce se prodavat..

2. imam toliko postova jer je ovaj forum napravljen 23.02.2008. i bio je aktivan jedno vrijeme, pa su obrisane sve te.. sad je dobro dosao.. Wink
[Vrh] Go down
hrvoje1804
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 5
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 21:29

da to je dobro al opet i lose na neki nacin jer su gejmeri uglavnom muskarci i to bi nekako licilo na gay party Surprised
[Vrh] Go down
hrvoje1804
Upravo Došao...
Upravo Došao...



Broj postova : 5
Registration date : 13.05.2009

Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Emptysri 13 svi 2009 - 21:34

ps ak ce se cuga prodavat tak onda mogu doc i drugi prvo vise cemo zaradit drugo bit ce pi**i
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lan Party u Iloku Empty
PostajNaslov: Re: Lan Party u Iloku   Lan Party u Iloku Empty

[Vrh] Go down
 
Lan Party u Iloku
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lan PARTY DoT-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Gamer™ Real Life Is Just A Hobby :: Lan Party-
Forum(o)Bir: